220V Teplota Úprava Elektrické Tepelné Rezanie Stroj s Kotúč rezný Nástroj Nylon Satin Kúrenie Páse s nástrojmi Rezací Stroj

€29.64

-31 %

€43.58

Nový produkt

Skladom

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Aplikácia Iné
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky dutoofree
Číslo Modelu 18
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Rezací Stroj
Package Box

Teplota Úprava Elektro-Tepelné Rezanie Stroj Rezací Nástroj Nylon Satin Kúrenie Páse S Nástrojmi Rezací Stroj

Popis:

Napätie: 220V

Výkon: 10W

Blade Maximálna teplota: 2000 stupňov

Čepeľ účinné horúcou dĺžka: 65mm

Použitie:

Používa sa prevažne v rezanie handričkou ochrannej známky, elastický remienok, pobyty pracka, čipky, špici sub-package a lepenie ochranných známok, stuha lepenie materiálu, ohýbanie, a zipsy, široko používaný v odevy, oblečenie, kufre, tašky na zips.

Funkcie:

Teplo rýchlo, Nastaviteľná teplota,rýchlosť Rezania, rezanie povrchové čistenie, nízka spotreba, použitie oddeľovací transformátor a výstupné napätie je len 2-3V, veľmi bezpečný. Čepeľ dlhú životnosť. Nie krehké, malé, jednoduché použitie. S výfukových chladiaci ventilátor, stroj začne ventilátor rozbehnú.

Bezpečnostné opatrenia:

Uistite sa, že nahradiť čepeľ, keď čepeľ s určeným veľkosť, pretože inak vplyv na životnosť stroja nezhoduje, alebo dokonca poškodenie stroja!

Keď výmenu kotúča kotúča kontakt časť na stroji alebo otvory pre skrutky na kotúč cudzieho orgánu, uistite sa, že upratať po štyri montážne skrutky.

Snažte sa dotknúť medené vodiče na oboch koncoch lopatiek a otvoru pre skrutku časť, tak nie je vplyv cudzích látok palicu na súčasné vedenie.

Pri výmene kotúča, otočte skrutku proti smeru hodinových ručičiek uvoľnite dolnú ventilátor, potom odstráňte štyri upevňovacie skrutky na kotúč, náhradné žiletky po dobrom skrutka je otočený v smere hodinových ručičiek, až kým čepeľ narovnané,Tak nie je teplo čepeľ ohýbanie.

Package:

1pcs X Elektro-tepelné rezanie stroj

stroj dlaždice vibrovať, mini cof lepenie stroj, textílie nožnicový, luk zomrieť, šijací stroj páse s nástrojmi, machin rez páse s nástrojmi, 12 mm hex kľúča, výstuže rezného nástroja, nástroje, náradie., yc 18