6" Japonsko Nožnice na Vlasy Profesionálna Rednutie Nožnice Nožnice na Vlasy Zub Rez Salon Rezanie Kaderníctvo Kaderníctvo Auta sissors nastaviť

€15.31

-40 %

€25.52

Nový produkt

Skladom

Druh Strihanie Nožnicami
Názov Značky univinlions
Čepeľ Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Celková Dĺžka 17.5
Z Nehrdzavejúcej Ocele Typu 9cr13
Číslo Modelu MF020
Zuby 30
Rukoväť Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Kadernícke nožnice holič dodávky Holič nožnice profesionálne nožnice japonsko ocele nožnice na vlasy salon
Veľkosť 6 inch
kadernícke nožnice profesionálna vlasová holičstvo dodávky súprava scisors rezanie rednutie nožnice
Účes britva kadernícke nožnice japonsko Strih vlasov, nožnice na vlasy nožnice na rezanie kaderníctvo kaderníctvo dodávky

PACKAGE – Rezanie nožnicový*1,Thinninng nožnicový*1, Čistú handričku*1,Olej*1,Jednoduché papierové krabice*1

KVALITY – Model MF020 špecializované kvalitné Číny 440C zliatiny nerezovej ocele, zabezpečiť, ostrosť a tvrdosť. Nožnice sú tvrdené s presným ostrím a ručne nabrúsené rezné hrany, aby sa rovnomerne výbava vlasy s ľahkosťou. Kované surovín, tepelné spracovanie, sub-zero, ochladzovanie, rezanie, zváranie, duté brúsenie, vŕtanie, leštenie, britva, riadok, úprava, práškové lakovanie atď., aby dobré vlasy nožnicový, potrebujú viac ako 70 procesov, môžeme sa zamerať na starostlivé výroby.

POHODLIE - S dĺžkou 6.0 palec, rednutie sadzba 20%~30%, na hmotnosť iba 65 g, niekto zvládne profesionálne ostrihať nožnicový s ľahkosťou! Vybavené nastavovacia skrutka, môžete ľahko doladiť nožníc na vaše želanie napätia a tesnosti.v kaderníckych nožníc je bezpečné a jednoduché použitie na mužov, žien, starších osôb, detí a dojčiat! S elegantným nehrdzavejúcej ocele textúry, náš nožnicový znižuje chaotický vlasy spleť ako žiadne vlasy uviazne medzi jeho čepele, na rozdiel od iných vlasov strihanie nožnicami na trhu.

ERGONOMICKÉ - Profesionálna vlasová nožnicový je skvelé pre salón pracovníkov, barbers, a osobné použitie ako dobre! Jej charakteristický easy grip rukoväť dizajn umožňuje nožnicový do kolísky prsty, dlho použiť na zníženie únavy, dodáva istý účes každý čas!

Kontrola - KONTROLA je chránič alebo kvality. Prvý kus kontrola, náhodná kontrola v sériovej výroby, skutočné vlasy skúšanie, záruka ostrosť konzistencie. Záverečnú kontrolu pred balenie, uistite sa, zákazníkov užite si on-line nakupovanie žiadne starosti.

ÚDRŽBA - Všetky vlasy, strihanie nožnicami na riedenie nožnice sú potiahnuté mazacieho oleja. Pred prvým použitím, umyte jemným mydlom a vlažnou vodou, potom osušte mäkkou handrou; Na začiatku pomocou holič nožnice, odporúčame rezať mäkké vlasy (bez ohľadu na to, mäkké alebo suché) 5~10-krát, vyhnúť drsné ťažké vlasy, medzitým, strih straightly bez akýchkoľvek zručností, nesmie push (stlačte tlačidlo) pohyblivé kotúča palec; Hoci profesionálne kadernícke nožnice sú nerezové, prosím skúste to najlepšie, žiadny dotyk s chemickými starostlivosť o vlasy kvapaliny, alebo dať nožnicový do vody, že by vady nožnicový povrchu & ostrosť; Vždy čisté účes nožnice po použitím tkaniny sme poslali ste, denná starostlivosť je najdôležitejšie; V prípade prst bolieť, prosím preložte handričku 2~4 krát pred čistením, nedotýkajte kotúča prst s uhlom 90°; Vyhnúť sa pádu / hádzanie holič nožnice z vysokých miestach.

POZNÁMKA - Poslať regisitered air mail, môžete sledovať, kým dodaný; Sledovanie webových stránok: www.17track.net; Ak sa kúpiť veľké množstvo, kontaktujte nás prosím správy; By vyhlásiť primerané množstvo pre colné dôvodu.

nožnice na mieru, sissor, mini nožnicový, nožnice plastové hair professional, nožnicový, strih vlasov nožnicový, hairdress nožnicový, freelande nožnice hair professional, vlasy nožnice rednutie profesionálny kaderník, nožnice na vlasy profesionálna ys