Drevené Skladačky Puzzle Tajomné Papagáj Puzzle Darček, Pre Dospelých, Deti Vzdelávacie Puzzle Darček Interaktívne Hry, Hračky

€6.57

-24 %

€8.65

Nový produkt

Skladom

Vekové Rozpätie > 6 rokov
Štýl Zviera
Pohlavie Unisex
Puzzle Štýl 3D PUZZLE
Číslo Modelu Drevené Puzzle Jedinečný Tvar Kusy Skladačka pre Deti, Dospelých
Materiál Drevo
Pôvod CN(Pôvodu)

Odrážky:

1、Drevená Skladačka Puzzle: puzzle hra môže podporiť koordináciu očí a rúk, zlepšiť koncentráciu, trpezlivosť, logické myslenie a riešenie problémov, schopnosť.

2、Prírody Tému Puzzle Set: Užite si voľný čas s týmto puzzle! Naše drevené skladačky puzzle sa skladá z častí tvar ako lúčnych rastlín a živočíchov.

3、Pôsobivé Kvality: puzzle je vyrobený z formaldehydu-free lipa, vystupoval na kvalitné archívne papier a farbené ochrannú vrstvu. Je odolné a môže byť použitý pre zobrazenie účel.

4、Ideálny Darček: Hľadáte premyslené narodeniny alebo sviatok darček? Tieto unikátne drevené puzzle sú ideálnou voľbou! Dať svojich blízkych hodín zábavy. Toto puzzle je skvelé pre rodinu a priateľov.

5、Odolnosť proti Korózii: puzzle je hladká, vysoko kvalitné, odolné a odolné proti korózii, a je vybavený ochrannou vrstvou.

Funkcie:

1. Príroda-zábavnom puzzle hra: Užite si relaxačné čas s týmto tajomné zviera puzzle! Existuje viacero veľkostí, naše drevené puzzle, puzzle sú vyrobené z malých kúskov v tvare trávnych porastov zvieratá a vtáky.

2. Premium Materiál: Vyrobené z Formaldehydu-free lipa materiál, jemný, vysoko kvalitné, odolné a odolné proti korózii, a vystupoval do ochrannú vrstvu. Odolné, môžu byť zavesené na stene.

3. Vzdelávacie Puzzle Hra: Môže podporiť koordinácie očí a rúk, zlepšiť koncentráciu, trpezlivosť, logické myslenie a riešenie problémov zručnosti. Budete sa lámu hlavu s mozgom skladačky táto obrazová skladačka hry celý deň.

4. Bavte sa: Hľadáte premyslené narodeniny alebo sviatok darček? Tieto unikátne drevené puzzle sú ideálnou voľbou! Uveďte váš milenec hodín zábavy.

5. Rodina Puzzle: puzzle Skladačka upokojiť myseľ a vyvolať meditácie štátu. Ideálny pre dospelých a deti. Dobrá voľba pre narodeniny a Vianočné darčeky.

Špecifikácie:

Farba: farebný

Materiál: Lipa

Veľkosť(cca):

Veľkosť L -420mm x 297mm(16.53x11.69in-A3-veľkosť plechu)-priemerná náročnosť, vek 14+, montáž dobu 4-6 hodín.

Veľkosť M -210mm x 297mm(8.26x11.69 v-A4-veľkosť plechu)-priemerná náročnosť, veku 10+, montáž dobu 2-4 hodín.

Veľkosť S-210mm x 148mm (8.26x5.82 v-A5-veľkosť plechu)-priemerná náročnosť, vek 7+, montáž čas 1-2 hodiny.

Balenie Zoznam:

Puzzle*1 Box

tajomstvo ranč google, hra papagáj, las puzzle, pneumatiky deti, drrsses deti, šatky malé hračky, puzzle pre dospelých drevené, papagáj logická hračka, klietka papagáj, biely plyšový papagáj