Bludisko Loptu Interaktívne 3D Bludisko Hra s 140 Prekážky Náročné Labyrint Loptu Deti Hračky Magické Mozgu, Hlavolamy, Puzzle Ball

€11.53

-50 %

€23.06

Nový produkt

Skladom

Upozornenie nie je pre deti do 3 rokov
Plastové Typ ABS
Štýly 140 prekážky Magické Intelekt Loptu
Názov Značky criswisd
Číslo Modelu AL-HS-963
Veľkosť diameter 18CM appr
Puzzle Štýl Slide Puzzle
Materiál Plastové
Pohlavie Unisex
Štýl Geometrický Tvar
Vekové Rozpätie > 6 rokov

Bludisko Loptu Interaktívne 3D Bludisko Hra s 140 Prekážky Náročné Labyrint Loptu Deti Hračky Magické Mozgu, Hlavolamy, Puzzle Ball

Špecifikácie:

Postup:140 Krokov

Veľké Magic Intelekt loptu

Použitie osvetlenie:

Zase intelekt loptu,aby loptičku zostať na začiatku.

Choďte sa prejsť prekážky a prídu na koniec, podľa

orientácia spolu s riadku hlavu riadne,je víťazná vlajka vlajka flutter sa na vás! Package Listing: 1 * Magické Intelekt Loptu

Medzinárodné Kupujúci Poznámka:

1,Expert package: znížiť cenu, väčšina hračiek budú balené bez pôvodnej krabice,väčšina hračiek z nášho obchodu bude odoslaný export štandardný balík,, ktoré by mohli byť prínosom pre našich zákazníkov priamo.

2,Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

3. Ponúkame doručenie zdarma do Číny post air mail : vo Všeobecnosti, doručenie do USA trvá asi 20-30 dní.

4. Doručenie do Kanady , AU, UK, a v ďalších Európskych krajinách trvá asi 15-39 dní.

5. Ak potrebujete položku veľmi naliehavo, prosím, kontaktujte nás pre express lodnej dopravy. Budeme vypočítať expresná doprava nákladov pre vás. Expresná doprava trvá cca 3-7 dni, aby sa dospelo.

6. Ak nie ste ho získali v rámci prepravného času, prosím, bez váhania nás kontaktujte. Budeme kontrolovať, je pre vás na pošte a zvyky.

7. Pretože niekedy to bude zdržaná premávka alebo letu. Prosím neotvárajte sporu na nás. Budeme brať zodpovednosť odoslať alebo náhradu za stratu položky.

Platby:

1. Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.navysinach.sk .Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe www.navysinach.sk, a nebude prepustený, až dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Všetky platby musia byť hotové do 3 dní, v opačnom prípade bude mať za následok neplatené pripomienka.

2. Dovozné clá, dane alebo poplatky nie sú zahrnuté v cene, ktorú zaplatíte, k nám.

Návrat Politiky:

Ak si chcete vymeniť položky prijaté, musíte kontaktovať nás do 7 dní od prijatia vašej objednávky. A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Spätná väzba:

Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Ďakujem.

Prosím, nenechávajte žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu pred e-mail vášho problému na nás.Môžeme vám pomôcť vyriešiť problém.Všetky problémy môžu byť vyriešené.Ešte raz vďaka!

las puzzle, veľká 3d bludisko loptu, loď puzzle, loptu bludisko, pocemon loptu, veľký mozog hry, španielsky labyrint filmu, šaty striebro, pop labyrinthe, labyrint hry