Sysperl Vízia Navigáciu Robot Vysávač pre Domáce Aspirateur Auto Poplatok Vacum/Vaccum Čistiace Roboty V50 Fotoaparát roboty

€172.10

-30 %

€245.86

Nový produkt

Skladom

LCD No
Načasovanie Rezervácie Áno
Výdrž Batérie 1 hodina a 30 minút
Prach Skladovanie Typ Prach Box
Čistenie Trasy Plánované Typ
Taška Alebo Bagless Bagless
Špeciálne Sacia Tryska Byt Sacia Tryska
Features6 Inteligentný Robot Vysávač
Features4 robot vysávač aplikáciu diaľkové ovládanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť(mm) 310*310*78
Features3 robot vysávač s dokovacej stanice
Inštalácia robot
Features5 robotický vysávač pre domáce poschodie
Výkon (W) 15W
Napätie (V) 12V
Číslo Modelu v50
Prach Box Kapacita (L) O 0,6-1 L
Typ Filtra HEPA
Features8 stofzuiger odkurzacz robot aspirador stofzuiger
Diaľkové Ovládanie Áno
Funkcia Sweep Sacie
Certifikácia UL
Dĺžka kábla (m) 2m
Turbo Kefa No
Features2 robot vysávač na koberce a podlahy
Názov Značky sysperl
Features1 aspirateur robot
Features7 robotický vysávač pre domáce automatické nabíjanie

Vysoké sanie 1800Pa a Výkonné Čistenie

Vysoký prietok vzduchu striedavé ventilátor má maximálny tlak vzduchu o 1800Pa*, umožňuje rýchle a efektívne čistenie prachu nahromadeného na podlahu alebo koberec a tiež umožňuje získať okamžité výsledky.

Oko Vidieť - VSLAM Technológie

Stereoskopické videnie znamená, hĺbka vnímania. Pomocou fotoaparátu, V50 nielen vidí prekážky v jeho ceste. Je to presne odhaduje ich umiestnenie a veľkosť a reroutes jej priebeh okolo nich.

Drop Neviditeľné Steny

Chrániť vaše cennosti s virtuálne no-go zóny alebo virtuálne steny, všetky z app. Použiť ich na ochranu všetko od malých vázy na celej izby.

Jednej Aplikácii Na Diaľku Ovláda Všetko

Otvorte WEBACK aplikáciu na diaľku spustiť čistenie kedykoľvek, ako aj zobrazenie pracovný stav robota a čistenie mape v reálnom čase. Príde domov z práce pohodlie čistý domov je celý rozdiel. Program, spustiť, pozastaviť, zrušiť alebo čistenie úlohy s kliknutím na tlačidlo. Okrem toho si môže na diaľku aktualizovať softvér systému, a kontinuálne optimalizácia aktualizácia algoritmus robí robot múdrejší.

Čistenie Pomocou Hlasu

Ovládanie pomocou hlasu a používaní telefónu. Poskytnúť podrobné príkazy a prijímať spätnú väzbu o tom, ako váš V30 plní.

Auto-Návrat Čistenie

Keď je úroveň nabitia batérie je príliš nízka, aby pokračovať čistenie, V50 sa automaticky vráti do nabíjacej základne. Akonáhle je nabitá na 100% batérie bude pokračovať čistenie v oblasti, na ktorej sa zastavil.

Spomalila zrážky na ochranu nábytku

7 skupín spomalenia senzory forme infračerveného spomalenie pole, z ktorých každý rozpozná prekážku pred predstihom a vyhnite sa alebo sa zrazí zľahka, aby sa chránila a nábytok.

Non-Stop Upratovanie

To môže prekonávanie prekážok až 1.3 cm vysoká, vrátane spoločnej prahy alebo iné veci, ako napríklad káble medzi nábytku, rovnako ľahko, ako je chôdza na pevnej zemi.

Tenký Dizajn Iba 3.07"

Jeseň Prevencia

3 útesu snímače sú nakonfigurované tak, aby zmysel krok výšky v reálnom čase a zabrániť pádu zabezpečiť bezpečné čistenie.

* Merané podľa Sysperl Lab, tlaku vzduchu v MAX čistenie v režime praktické využitie je o 1800Pa. * Niektoré svetlé podlahy majú spúšť výška až do 7 cm, v závislosti na podlahe farba.

Pred objednaním, prosím, prečítajte si:

1,Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Pre colné odbavenie ,budeme písať okolo 80USD na balík pre všetkých zákazníkov. 2, musíte vyplniť meno a priezvisko aspoň dve slová. Celý mena a priezviska nie je potrebné. Pre zákazníkov v Saudskej Arábii, by ste mali poskytnúť adresu v angličtine pri objednávke. 3, musíte vyplniť príslušné psč a názov mesta pred podaním objednávky. Psč by mal zodpovedať názvu mesta. 4, Pre niektoré krajiny, ktorí potrebujú BRITÁNII a AU pripojte, prosím zanechať odkaz v poradí, takže budeme posielať plug potrebujete pre vás 5, Ako všetky iné podobné roboty, robot vysávač nefunguje na tmavé podlahy, Ak sa váš koberec má veľké oblasti tmavej farby, bude tactfully schválený byť prekážkou a vyhnúť sa tejto oblasti, pretože sa domnieva, že je zráz. Nepridávajte kvapaliny iné ako čistú vodu do nádrže. 6, Pre krajiny EÚ, môžeme vás poslať z ES. Nie je potrebné platiť daň. 7, Pre Rusko, môžeme vás poslať z RU. Nie je potrebné platiť daň. 8, robot je navrhnutý s dvojitým anti-kolízie, infračervená detekcia a predný nárazník. Steny a nábytok sú tmavé, tmavá farba absorbuje infračervené infračervené nie je rozpoznaný a bude závisieť od bočného nárazu senzor. 9,Na akékoľvek otázky, prosím neváhajte a príďte k nám, že sme stále tu.

čistiaci robot vysávač, dyson v6, podpora roborock h6, robot hračka, neatsvor, čistiaci robot vysávač, mop xiao 1c, roborock s6 max, home decor, lazada vacum cleaner